Tiyatro Eğitimi

Tiyatro Eğitimi

Çocuk tiyatroları ile pek çok sahnede izleyebileceğiniz Öykü Sanat Merkezi profesyonel Tiyatro eğitmenleri okulumuzda belirli günlerde oyunculuk eğitimlerini sürdürmekteler. Ödüllü oyuncuların her aldığı kadromuzla eğitimlerimizi kendi okulumuz sahnemizde sürdürüyoruz. Sahnemizde profesyonel ses ve ışık sistemi ve tiyatro salonu ortamında eğitim alan öğrencilerimiz de oyunlarımızda da yer alabiliyor.  

Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık grupları yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyorlar. Eğitmenlerimiz konservatuvar ve güzel sanatlar lisesi öğretmenleri. Kursiyerler sınava tüm bilgilerle donatılmış olarak hazır olmanın özgüvenini yaşıyorlar.  

Yaratıcı Drama eğitmen eğitimi ile Milli Eğitime bağlı Özel ve Devlet okullarında egzersiz ve kurs açabilirsiniz. Bu eğitim sonucunda alacağınız sertifika ile iş dünyasında, insan kaynaklarında ve tiyatro kurslarında çalışabilirsiniz. Bu eğitime, psikologlar, psikolojik danışmanlar, aile danışmanları, sosyologlar, öğretmenler ve bu alana ilgi duyan yetişkinler katılabilir.

Okulumuz Tiyatro Bölümü Eğitimleri :

YARATICI DRAMA (5-6 YAŞ)

TEMEL OYUNCULUK ( İLK-ORTA-LİSE SEVİYESİNDE AYRI GRUPLARDA)

TEMEL OYUNCULUK GENÇ VE YETİŞKİNLER (18 YAŞ VE ÜZERİ)

İLERİ OYUNCULUK EĞİTİMİ (18 YAŞ VE ÜZERİ)

YETİŞKİN OYUNCULUK EĞİTİMİ

Tiyatro Bölümü Programları:

TİYATRO OYUNCULUĞU M.E.B. ONAYLI SERTİFİKA PROGRAMI

YARATICI DRAMA LİDERLİĞİ M.E.B. ONAYLI SERTFİFİKA PROGRAMI

KONSERVATUVARA HAZIRLIK GRUBU

GÜZEL SANATLAR LİSELERİNE HAZIRLIK GRUBU

KONSERVATUVAR VE GÜZEL SANATLAR LİSELERİNE HAZIRLIK ÖZEL DERS

(KİŞİYE ÖZEL PROGRAM)